۵ هدیه تبلیغاتی کاربردی؛ جایگزین سررسید!یکی از نوستالژی‌های ما ایرانی‌ها در حال و هوای عید و شروع سال جدید، پیدا کردن تعطیلی‌های سال بعد و فهمیدن زمان دقیق سال تحویل‌ه!

شاید به همین دلیل‌ه که سررسید به یکی از عناصر لاینفکِ سبد خریدِ کسب و کارها در نزدیکی سال نو تبدیل شده!

اما بر اساس باور ما که قبلا بهش اشاره کردیم، سررسید دیگه خیلی تکراری شده و تاثیرگذاری‌اش رو برای خوشحال کردن آدم‌ها از دست داده.

اما چه گزینه‌های جایگزینی میشه برای سررسید داشت که علاوه بر کاربردی بودن، نو و خلاقانه باشن؟

در این مقاله به ۵مورد از این هدایای تبلیغاتی سال نو اشاره میکنیم:

۱.پلنر (دفتر برنامه‌ریزی)

از اونجایی که نزدیک عید نوروز، به خاطر تاثیر روانی‌ای که تغییر سال و شروع یک سال جدید روی آدم‌ها میگذاره، تمایل به برنامه‌ریزی بیشتر میشه و در این شرایط هدیه دادن پلنر گزینه خیلی خوبیه مخصوصا که معمولا داخل پلنرها تقویم هم وجود داره.

البته پلنرهای خارجی برای کاربران ایرانی چندان مفید نیستن چون ما معمولا برنامه‌ریزی‌هامون رو بر اساس تقویم شمسی انجام میدیم نه تقویم میلادی!

پس توصیه می‌کنیم اگر قصد خرید پلنر بعنوان هدیه تبلیغاتی رو دارید حتما به این نکته توجه کنید.

ما در دیدینو، محصول جدیدی تولید کردیم که علاوه بر پلنر کاغذی، تخته شاسی فلزی داره و به مدیران و کارمندان علاقمند به برنامه ریزی، شدیدا پیشنهادش میکنیم.

بعد از اتمام سال، امکان شارژ کردن پلنر وجود داره و میشه از تخته شاسی به تنهایی استفاده کرد.

ضمن اینکه لوگوی شما روی تخته شاسی حک لیزر و روی کاغذهای پلنر چاپ میشه، بدون اینکه لازم باشه هزینه اضافی پرداخت کنید.

۲.تقویم

هر تقویمی لزوما سررسید نیست!

به هر حال چه بخوایم چه نخوایم، با شروع سال جدید ما به تقویم نیاز داریم اما تقویمی که توی سال ۱۴۰۱ بعنوان هدیه تبلیغاتی ارایه میدیم باید با تقویمی که بیست سال پیش هدیه داده میشده متفاوت باشه. پس بهتره دور سررسید خط بکشیم و از شکلهای دیگه‌ی تقویم استفاده کنیم.

انواع مختلفی از تقویم وجود داره که خیلی کاربردی تر از سررسید هست مثلا تقویم‌های دیواری یا انواعی از تقویم مثل تقویم‌های چوبی که بسیار ماندگارتر و تاثیرگذارتر از سررسید هستن.

۳.نظم‌دهنده(ارگانیزر) وسایل روی میز

با توجه به خونه تکونی و اهمیت پیدا کردنِ نظم و تمیزی در آستانه سال نو، احتمالا هر کسی از هدیه گرفتن وسیله‌ای که کمکش میکنه نظم رو نه تنها در روزهای اول سال بلکه در کل سال حفظ کنه خوشحال میشه.

این نظم دهنده‌ها علاوه بر اینکه نظم بیشتری به فضای روی میز کار میدن، بلکه دسترسی به وسایل رو هم آسون‌تر میکنن.

۴.اسماج

یکی از عواملی که باعث میشه حس و حال نوروز رو کاملا درک کنیم، عطر بهاره که حس تغییر فصل رو کاملا بهمون منتقل میکنه.

اسماج(عود گیاهی) بعد از همه تمیزکاری‌ها و خونه‌تکونی های عید گزینه خیلی خوبیه که حس بهار رو بیشتر داخل خونه‌ها احساس کنیم و هدیه تبلیغاتی خاص و متفاوتی به حساب میاد.

۵.هولدر گوشی

برای اون دسته از افرادی که امکان سفر عید رو ندارن، لحظه‌ها بیشتر با گوشی موبایل سپری میشه و داشتن یه هولدر مناسب که بتونن باهاش فیلم و سریال تماشا کنن یا با بازی‌های موبایلی خودشون رو سرگرم کنن هدیه تبلیغاتی مناسبی ه.

یا برای عزیزانی که بیشتر اعضای خانواده یا دوستانشون خارج از ایران هستن و به مناسبت تبریک سال نو، بازار تماس‌های تصویری خیلی داغه.

یکی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی دیدینو، هولدر موبایلی ه که در چند زاویه مختلف قابلیت استفاده داره و برای دید و بازدیدهای مجازی عید و فیلم و سریال دیدن خیلی کاربردی و مفیده.